Crazy Bulgaria
За да видите напълно този сайт май трябва регистрация ;]
Crazy Bulgaria
За да видите напълно този сайт май трябва регистрация ;]
Crazy Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crazy Bulgaria

Форум за свръхестествените и побъркани хора в България
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Вицове и яки изказвания
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 6:59 pm by izvanzemno

» Мразиш ли.. ?
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 6:44 pm by izvanzemno

» Chocolate
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 5:13 pm by Lucifer's Angel

» Творчество на Djenny_m
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 8:28 pm by djenny_m

» Цитати от филми, които сме гледали в киното...
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:41 pm by Chocolate

» Шантаво...
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:32 pm by Chocolate

» Препоръчайте филм на съфорумниците си
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 11:17 pm by Lucifer's Angel

» Приказка
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 11:30 pm by Lucifer's Angel

» Познай, какъв цвят коса..
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 5:06 am by Lucifer's Angel

» Галерия с любими актьори
Предложения... - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 4:14 am by Lucifer's Angel

Top posters
djenny_m
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer's Angel
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
izvanzemno
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
~Еви~
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
ludo0
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
Chocolate
Предложения... - Page 2 Vote_lcapПредложения... - Page 2 Voting_barПредложения... - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Сеп 18, 2023 11:50 am

 

 Предложения...

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 17, 2010 10:45 pm

First topic message reminder :

Темата е ясна.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
izvanzemno
Коментатор
Коментатор
izvanzemno


Брой мнения : 107
Reputation : 1
Join date : 02.08.2010

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:00 am

Ако споменик е вярно, то просто е дума-изключение без логика. Макар и рядко, се случва...
Освен това, никой не спори. Тук забелязах само изразяване на мнение.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:06 am

Ок, изказвайте си мнението, ама поне като твърдите някакви неща, убедете се на 100 %, че това което твърдите е вярно.
Правиш ми забележка за това как се пише дума, която дефакто съм написала вярно.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:18 am

Никой от админите не отговаря нещо по въпроса с предложението да се махне новодобавеното меню в ляво, с предложението да направи нов подраздел "ОБЩО", по това да се смени цвета на модераторите в розово и по това да се преместят споменатите по-горе теми от *игри* в *общо*.
Ще се направи ли нещо по въпроса??????

Ако искате да имате потребители, бъдете сериозни и сложете нещата в ред. Иначе всичко е безмислено...
Върнете се в началото Go down
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 2:06 am

От три дни чакам отговор.... Гледам админките сте влизали, но никоя не казва нищо. Ако разгледате тази тема от начало, ще видите, че едно нещо съм го повтаряла най-малко 2-3 пъти, докато получа отговор от админите....
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Брой мнения : 95
Reputation : 5
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Варна

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 2:19 am

Добре , това меню в ляво ми е много удобно на мен поне , и да , имам причини . За по раздела Общо ей сега ще го направя и това за игрите . Просто очаквах Другата админка да го направи Предложения... - Page 2 521826
Върнете се в началото Go down
https://crazybg.catsboard.com
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:04 am

Някоя от админките ми е изтрила едно мнение в което бях казала кои от темите да се преместят в *общо*. Аз нямам правомощията да ги местя, иначе нямаше по 10 пъти да повтарям какво трябва да се свърши. Не беше идеята да се създаде подраздел *общо* и да стои празен, нали?
Незнам Мадлен ако има някакъв пхроблем с мен да си го изясни по-добре още сега!
2 сте само админките и коя от вас ми е изтрила поста не знам, не ме и интересува честно казано. То си е за ваша сметка.
Онзи ден ме убеждавахте да се върна във форума, и че има смисъл, но със всеки изминал ден се убеждавам, че тук наистина разликата в годините си оказва думата.
Нормален отговорен човек, визирам - *админ*, които го е грижа за форума си не трябва да стои и да чака другия админ да свърши дадена работа, а каквото има да се върши - да се свърши веднага.
Давам ви съвети какво да правите и никой не си прави труда да чете, нито пък да отговори на постовете ми, а даже някои постове се трият.
Мадлен си прави труда да ми прави забележки за темата*чат* в дискусии, вместо да направи новия подраздел за които говоря от няколко дни.
Защо не може да има нормална комуникация. Нали точно темата Предложения и въобще раздела *за форума* трябва да ви е приеоритетен на вас админите.
Първата ви работа трябва да е да видите някои дали е писал нещо в този раздел и съответно да отговорите на поста, ако ви е предложил нещо или ви е питал нещо, не да му триете постовете. Ако не можете да се разберете коя какво да прави - разделете си отговорностите, вместо да чаката другата от вас да свърши работата, вместо да ми отговаряте с *Просто очаквах Другата админка да го направи*.
НЯМА ОРГАНИЗАЦИЯ. А място, където организацията липсва - загива. Ако не се научите да сте отговорни .....
В една от темите, май беше в подраздел *книги*, Мадлен написала нещо от сорта, че само тя си пишела в тая тема- ами при 9 потребители на форума питам аз - какво очакваш?
Някой зае ли се с популяризирането на форума? Вероятно отговора ще е - *Просто очаквах Другата админка да го направи*

Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Брой мнения : 95
Reputation : 5
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Варна

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:13 am

Я стига !? Никой в този форум не прави нищо за популяризирането освен аз . Мадлен ми казва не е моя работа , те ще дойдат . Ами не е така но и ти нищо за популяризирането не правиш така че не дей да говориш . Правя каквото правя , но понякога не виждам , окей ? И да търсих мнението , но не го намерих . Не знам кой го е изтрил но ..... Знаеш ли ив колко сайтове съм поствала да станем приятели и да видят форума ???? не знаеш нали . Но не се оплаквам за това . Явно това което ние трите направихме беше много особенно ти , но явно напразно , защото фактът е че няма потребители . И аз мога само да се оплаквам . Но постоянно правя промени по този сайт в админ панела . Правя каквото мога , но за това очаквах някой друг да го направи , това с местенето на нещата , защото аз не знам как , и го бях споменала на Мадлен , но явно тя е забравила.


Последната промяна е направена от Admin на Нед Авг 22, 2010 3:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://crazybg.catsboard.com
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:21 am

Популяризирането на форума е работа на адиминте. Не е моя работа. Ако някой от модераторите прояви желание да помага -ок, той си е преценил, че разполага с време за това. Аз лично не съм на 12, имам си работа, гадже, следвам и още куп неща правя. Така, че не можеш да ме упрекваш за това. Аз дава съвети само и съм преценила, че мога да поема лоз зоната, това е от мен. Дадох ви няколко форума, които да помолите за приятелство и идеята за фейсбука и това беше от мен. За другото ще трябва вие да си се погрижите.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Брой мнения : 95
Reputation : 5
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Варна

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:22 am

Имах предвид мадлен ми каза "не е твоя работа " исках да кажа моя работа .
Върнете се в началото Go down
https://crazybg.catsboard.com
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Брой мнения : 95
Reputation : 5
Join date : 31.07.2010
Местожителство : Варна

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:23 am

Имах предвид мадлен ми каза "не е твоя работа " исках да кажа моя работа .
Върнете се в началото Go down
https://crazybg.catsboard.com
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:24 am

Ами ако според нея не е твоя работа, то чия е? Предложения... - Page 2 853430
Върнете се в началото Go down
djenny_m
Специалната :]
Специалната :]
djenny_m


Брой мнения : 179
Reputation : 2
Join date : 17.08.2010
Местожителство : София

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 3:31 am

Вицове и яки изказвания + Шантаво... трябва да се преместят от *Игри* в *Общо*. Чата, който е в игрите, нужен ли е?
*Причина за тази тема Общо* трябва да се изтрие.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Предложения за превод
» Предложения за Преводи на песни
» Предложения и коментари за раздела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Crazy Bulgaria :: За Форума :: Предложения и Въпроси на форума-
Идете на: